Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie

Zakrzów 131, 34-145 Stronie

tel.: 879-74-87

poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.gimzakrzow.iap.pl

Dyrektor: Janina Paszta

Unijne wsparcie dla Gimanzjum w Zakrzowie

 


 

Szkoła wspiera – uczeń wybiera. Odważ się być mądrym!” -  takie hasło przyświeca twórcom nowego projektu unijnego  realizowanego w Gimnazjum w Zakrzowie.  Działania w ramach tego projekt rozpoczęto 10 sierpnia 2009 roku, zaś jego realizacja zakończy się 31 grudnia 2011 roku. Suma przyznanych środków ma ogółem wynieść 461 489,47 zł.

Czytaj więcej...

Sportsmenki z Gimnazjum w Zakrzowie

 

Medalowa passa drużyny dziewcząt z Gimnazjum w Zakrzowie.

 

Dziewczęta z Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie idą jak burza w szkolnych zawodach sportowych. W półfinałach powiatowych w roku szkolnym 2010/2011 były bezkonkurencyjne w każdej dyscyplinie.

Na poziomie powiatowym zdobyły wicemistrzostwo w piłce nożnej oraz koszykówce. Wywalczyły mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej oraz biegach sztafetowych.  

6 maja 2011r. w Olkuszu odbyły się rejonowe zawody w piłce ręcznej - powiat wadowicki reprezentowało Gimnazjum w Zakrzowie. Po zaciętej walce dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo rejonu.

Największym jednak sukcesem jest zdobycie srebrnego medalu w trakcie Małopolskiej Gimnazjady Szkolnej. W sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 28.04.2011 na krakowskich Błoniach, drużyna zakrzowskich gimnazjalistek ustąpiła po zaciętej walce jedynie reprezentacji z Tarnowa.

Czytaj więcej...