Dzień Otwarty w EKOCENTRUM ICPPC - 24.04.2016

W NIEDZIELĘ 24-ego kwietnia ZAPRASZAMY do w EKOCENTRUM ICPPC na DZIEŃ OTWARTY! Tutaj od dawna nowoczesne technologie współpracują z tradycyjnymi. Jest to jedyne w Polsce miejscem gdzie można zobaczyć jak w sposób kompleksowy i praktyczny działają różnorodne ekologiczne rozwiązania. Tutaj pokazujemy i uczymy, prowadząc liczne warsztaty, jak dążyć do niezależności żywnościowej i energetycznej oraz wspierać lokalną ekonomię. TO TYLKO 45 km od Krakowa, 13 km od Wadowic. 
W DNIU OTWARTYM 24 kwietnia będzie można zwiedzić EKOCENTRUM ICPPC wspólnie z jego założycielami, dokonać zakupu ekologicznej żywności i uczestniczyć w warsztatach (dla dzieci) i w wykładach. 
BĘDZIE TEŻ SZANSA NA SKOSZTOWANIE ZUPY SZEFA SERWOWANEJ PRZEZ SIR JULIANA ROSE! SZCZEGÓŁY: 
http://eko-cel.pl/2016/01/dzien-otwarty-zapraszamy-do-ogrodow-i-zagrody-ekocentrum-icppc-termin-24-kwietnia-2016-niedziela/
UWAGA! MOŻNA PRZYJECHAĆ JUŻ W SOB. 23-ego KWIETNIA na WARSZTATY BUDOWANIA Z GLINY I SŁOMY. To unikalna okazja do poznania możliwości jakie daje naturalne, czyste dla środowiska budownictwo z gliny lekkiej. 
http://eko-cel.pl/2016/01/ekobudowy/ 

Zapraszamy i prosimy o nagłośnienie. 
Od ponad dekady do EKOCENTRUM ICPPC przyjeżdżają goście z Polski i zagranicy. W 2002 roku gościł tu następca tronu Wielkiej Brytanii, Książę Karol, w 2009 roku z wizytą przyjechał laureat Oscara, kompozytor Jan A.P. Kaczmarek, a w 2010 EKOCENTRUM ICPPC zwiedzały finalistki konkursu Miss Supranational 2010. 

Pozdrawiamy,
Jadwiga Łopata i Julian Rose 
==========================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi - ICPPC 
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.icppc.pl  www.gmo.icppc.pl  www.eko-cel.pl

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl